Gezici araç muayene istasyon programı

Sadece seçilen tarihin içinde bulunduğu haftanın programını görüntüleyebilirsiniz. 43 ilde bulunan 44 gezici istasyon sadece randevu ile hizmet vermektedir. Randevu ile hizmet veren illeri öğrenmek için tıklayınız.
Geçerli bir “Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü” olmaması araç muayenesinde “Ağır Kusur” olarak tanımlanır ve araç muayeneden başarısız olur. Egzoz Gazı Emisyonu Ölçümünü tüm sabit istasyonlarımızda ve yetkilendirilmiş gezici istasyonlarımızda yaptırabilirsiniz. Hizmet alabileceğiniz Gezici istasyonlarımız için lütfen tıklayınız.
Gezici Traktör Muayene İstasyonları şu an için sadece Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın,Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Kütahya, Manisa,Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat illerinde hizmet vermektedir. Detaylı aylık program için illerin üzerine tıklayabilirsiniz. Traktör muayenenizi ayrıca tüm gezici ve sabit istasyonlarımızda da yaptırabilirsiniz.

 

Tüvtürk telefonla randevu almak için 7/24 telefonla arayabilirsiniz

Telefonla Tüvtürk randevu almak için 7/24 online hizmet. Tüvtürk randevu almak için, araç muayene randevu alma ve danışmanlık servisi sitesi vize randevu, fenni muayene randevu, oto muayene konusunda Tüvtürk A.Ş ile işbirliği veya ortaklığı olmayan telefonla veya rezervasyon formu üzerinden araç sahiplerine hizmet veren özel bir platformdur.